ZRPŠ - aktuálne oznamy

MIMORIADNE TRIEDNE AKTÍVY ZRPŠ

4. septembra 2020 - informácia pre rodičov a zákonných zástupcov (triedne aktívy ZRPŠ)

Prvé stretnutia ZRPŠ bývajú zvyčajne až v novembri, keď sa hodnotí práca za 1. štvrťrok. Máme však mimoriadnu situáciu, preto sa niektoré triedne učiteľky rozhodli už teraz - v septembri - zvolať MIMORIADNE TRIEDNE AKTÍVY ZRPŠ, aby na nich informovali rodičov o podstatných veciach, ktoré sa týkajú práce školy a triedy.

Dňa 9. septembra 2020 (streda) sa konajú aktívy: 4. B triedy (o 16:30 v učebni triedy - triedna učiteľka Mgr. Edita Soósová);   5. A triedy (o 16:00 hod v učebni triedy - triedna učiteľka Mgr. Blanka Fodorová) a 5. B triedy (o 16:00 hod. - triedna učiteľka Mgr. Michaela Samarjay).

Dňa 11. septembra 2020 (piatok) sa konajú aktívy: 1. B triedy (o 16:30 v učebni triedy - triedna učiteľka Mgr. Petra Szelleová)2. A triedy  (o 16:30 v učebni triedy - triedna učiteľka Mgr. Angela Potisková).

Dňa 17. septembra 2020 (štvrtok) sa koná aktív 1. A triedy (o 17:00 v učebni triedy - triedna učiteľka Mgr. Lenka Dupajová)..

Srdečne Vás pozývame.