Návštevné hodiny v ŠK sú od pondelka do piatka cez veľkú prestávku (9:40-9:55) a v dňoch utorok a štvrtok aj od 13:00 do 14:00 hod.

Knihy pre vás

Informácia o aktuálnej predajnej výstave v priestoroch Školskej knižnice

Pozývame Vás na PREDAJNÚ VÝSTAVU KNÍH, ktorá je inštalovaná v hlavnej budove ZŠ v priestoroch ŠKOLSKEJ KNIŽNICE (JAZYKOVÉ LABORATÓRIUM) v dňoch od 4. októbra do 20. októbra 2017. Na výstave si môžete prezrieť a objednať zaujímavé, zábavné i poučné knihy z vydavateľstva IKAR a PRÍRODA za MIMORIADNE VÝHODNÉ CENY (o 50% lacnejšie ako v kníhkupectvách).  Objednané a zaplatené knihy budú dodané dňa 23. októbra 2017.  Bližšie informácie  získate u svojich triednych učiteľov resp. u školskej knihovníčky p. Podhradskej.